Otteluohjelma - Traktor

runkosarja

Ke 23.8 klo 18.00
Lada - Traktor
0-2
Pe 25.8 klo 17.00
Metallurg Mg - Traktor
2-1
Su 27.8 klo 14.30
Traktor - Avtomobilist
1-2
Ti 29.8 klo 17.00
Traktor - Metallurg Mg
3-1
Pe 1.9 klo 17.00
Traktor - Admiral
2-3
Su 3.9 klo 14.30
Traktor - Red Star Kunlun
4-5 VL
Ti 5.9 klo 17.00
Traktor - Amur
Ma 11.9 klo 19.30
Dinamo Mn - Traktor
3-0
Ke 13.9 klo 19.30
Dinamo Msk - Traktor
1-4
Pe 15.9 klo 19.00
Lokomotiv - Traktor
3-1
Su 17.9 klo 17.00
SKA - Traktor
5-0
Ke 20.9 klo 17.00
Traktor - HK Sotši
3-5
Pe 22.9 klo 17.00
Traktor - Neftehimik
0-3
Su 24.9 klo 14.30
Traktor - Ak Bars
3-2 JA
Ti 26.9 klo 17.00
Traktor - Salavat Julajev
3-2
La 30.9 klo 14.30
Traktor - Barys
2-1
Ma 2.10 klo 12.30
Red Star Kunlun - Traktor
Ke 4.10 klo 12.30
Admiral - Traktor
Pe 6.10 klo 12.30
Amur - Traktor
To 12.10 klo 17.00
Traktor - Vitjaz
La 14.10 klo 14.30
Traktor - Slovan
Ma 16.10 klo 17.00
Traktor - TsSKA
Pe 20.10 klo 19.00
Ak Bars - Traktor
7-1
Su 22.10 klo 14.30
Salavat Julajev - Traktor
Ti 24.10 klo 19.30
HK Sotši - Traktor
Su 29.10 klo 13.30
Traktor - Lada
To 2.11 klo 16.00
Avtomobilist - Traktor
La 4.11 klo 16.00
Neftehimik - Traktor
Ti 14.11 klo 18.00
Severstal - Traktor
3-2
To 16.11 klo 18.00
Torpedo - Traktor
La 18.11 klo 16.00
Spartak - Traktor
Ti 21.11 klo 19.30
Dinamo R - Traktor
Pe 24.11 klo 16.00
Traktor - Spartak
Su 26.11 klo 13.30
Traktor - Severstal
3-2 VL
Ti 28.11 klo 16.00
Traktor - Dinamo R
To 30.11 klo 16.00
Traktor - Torpedo
Su 3.12 klo 13.30
Jugra - Traktor
0-3
Ti 5.12 klo 15.30
Barys - Traktor
La 9.12 klo 13.30
Traktor - Barys
Ma 11.12 klo 16.00
Traktor - Sibir
3-4
Ti 19.12 klo 18.30
TsSKA - Traktor
3-1
To 21.12 klo 18.30
Vitjaz - Traktor
1-3
Ma 25.12 klo 16.00
Traktor - Dinamo Mn
2-0
Ke 27.12 klo 16.00
Traktor - Lokomotiv
3-2
Ke 3.1 klo 15.30
Traktor - Dinamo Msk
2-3 VL
Pe 5.1 klo 13.30
Traktor - SKA
2-6
Su 7.1 klo 13.30
Traktor - Avtomobilist
5-2
To 11.1 klo 20.00
Slovan - Traktor
0-3
Ti 16.1 klo 16.00
Jugra - Traktor
0-4
To 18.1 klo 15.00
Avangard - Traktor
1-2
La 20.1 klo 13.30
Traktor - Jugra
2-1
Ma 22.1 klo 16.00
Traktor - Avangard
3-1
Ti 27.2 klo 16.00
Avtomobilist - Traktor
1-3
To 1.3 klo 14.30
Sibir - Traktor
1-4

Pudotuspelit, 1. kierros

Su 4.3 klo 13.50
Traktor - Neftehimik
4-3 JA
Ma 5.3 klo 16.20
Traktor - Neftehimik
4-1
Ke 7.3 klo 18.20
Neftehimik - Traktor
2-3
To 8.3 klo 16.20
Neftehimik - Traktor
3-2
La 10.3 klo 13.50
Traktor - Neftehimik
4-3

Pudotuspelit, 2. kierros

Pe 16.3 klo 16.20
Salavat Ufa - Traktor
1-2
La 17.3 klo 13.50
Salavat Ufa - Traktor
3-2 JA
Ti 20.3 klo 16.20
Traktor - Salavat Julajev
2-3
Ke 21.3 klo 16.20
Traktor - Salavat Julajev
4-1
Pe 23.3 klo 16.20
Salavat Julajev - Traktor
1-0
Su 25.3 klo 14.50
Traktor - Salavat Julajev
7-1
Ti 27.3 klo 17.20
Salavat Julajev - Traktor
1-2

konferenssifinaali