Otteluohjelma - Torpedo

runkosarja

Ma 2.9 klo 19.30
Dinamo Msk - Torpedo
3-2
Ke 4.9 klo 19.30
Dinamo R - Torpedo
Pe 6.9 klo 19.00
Lokomotiv - Torpedo
Su 8.9 klo 17.00
Avangard - Torpedo
Ke 11.9 klo 19.00
Torpedo - TsSKA
Su 15.9 klo 17.00
Torpedo - Avangard
Ti 17.9 klo 19.00
Torpedo - Neftehimik
To 19.9 klo 19.30
HK Sotši - Torpedo
La 21.9 klo 17.00
Severstal - Torpedo
2-4
Ti 24.9 klo 19.00
Torpedo - Dinamo Mn
Pe 27.9 klo 19.30
Torpedo - TsSKA
Su 29.9 klo 17.30
Torpedo - HK Sotši
Ti 1.10 klo 17.00
Salavat Julajev - Torpedo
To 3.10 klo 16.30
Barys - Torpedo
La 5.10 klo 15.00
Metallurg - Torpedo
Ke 9.10 klo 19.00
Torpedo - Vitjaz
4-2
Pe 11.10 klo 19.00
Torpedo - Salavat Julajev
Su 13.10 klo 17.00
Torpedo - SKA
1-4
To 17.10 klo 19.10
Dinamo Mn - Torpedo
Ma 21.10 klo 19.30
TsSKA - Torpedo
To 24.10 klo 19.00
Torpedo - Spartak
1-3
Ti 29.10 klo 18.00
Torpedo - Lokomotiv
To 31.10 klo 18.00
Torpedo - Kunlun Red Star
La 2.11 klo 16.00
Jokerit - Torpedo
3-1
Ma 4.11 klo 16.00
Vitjaz - Torpedo
3-4 VL
Ti 12.11 klo 18.10
Dinamo Mn - Torpedo
To 14.11 klo 18.00
Torpedo - Sibir
Su 17.11 klo 16.00
Torpedo - Vitjaz
6-2
Ti 19.11 klo 18.00
Torpedo - Dinamo Mn
Pe 22.11 klo 14.30
Sibir - Torpedo
Su 24.11 klo 14.00
Traktor - Torpedo
4-0
Ti 26.11 klo 16.00
Avtomobilist - Torpedo
Pe 29.11 klo 18.00
Torpedo - Dinamo Msk
1-2 VL
Ti 3.12 klo 18.00
Torpedo - Avtomobilist
Pe 6.12 klo 18.00
Torpedo - Ak Bars
Ma 9.12 klo 18.30
Vitjaz - Torpedo
3-2
Ke 18.12 klo 18.00
Torpedo - Barys
La 21.12 klo 9.00
Kunlun Red Star - Torpedo
Ma 23.12 klo 11.30
Admiral - Torpedo
0-5
Ke 25.12 klo 11.00
Amur - Torpedo
2-0
La 28.12 klo 16.00
Torpedo - Dinamo R
5-2
Pe 3.1 klo 16.00
Torpedo - Traktor
1-6
Ti 7.1 klo 16.00
Torpedo - Admiral
1-2
To 9.1 klo 18.00
Ak Bars - Torpedo
1-4
La 11.1 klo 16.00
Neftehimik - Torpedo
4-2
Ti 14.1 klo 18.00
Torpedo - HK Sotši
2-1 JA
To 16.1 klo 18.00
Torpedo - Dinamo Msk
6-4
Ti 21.1 klo 18.00
Torpedo - Lokomotiv
3-1
Pe 24.1 klo 18.00
Torpedo - Metallurg
1-3
Su 26.1 klo 16.00
SKA - Torpedo
4-3
To 30.1 klo 18.00
Lokomotiv - Torpedo
5-0
La 1.2 klo 16.00
Torpedo - Severstal
5-0
Ti 11.2 klo 18.30
TsSKA - Torpedo
4-1
To 13.2 klo 18.00
Torpedo - SKA
2-3
La 15.2 klo 16.00
Torpedo - Amur
2-5
Ti 18.2 klo 18.30
Spartak - Torpedo
2-3
La 22.2 klo 16.00
HK Sotši - Torpedo
1-0 JA

konferenssipuolivälierä

Ma 2.3 klo 18.30
TsSKA - Torpedo
3-0
Pe 6.3 klo 18.00
Torpedo - TsSKA
1-2 JE
Su 8.3 klo 16.00
Torpedo - TsSKA
2-3 JE