Otteluohjelma - Torpedo

runkosarja

Ma 3.9 klo 19.00
Torpedo - SKA
4-3
Ke 5.9 klo 19.00
Torpedo - Dinamo Mn
3-2
Pe 7.9 klo 19.00
Torpedo - Vitjaz
4-1
Su 9.9 klo 17.30
Torpedo - Barys
6-5 JA
Ke 12.9 klo 17.00
Salavat Julajev - Torpedo
4-3
Pe 14.9 klo 16.30
Barys - Torpedo
4-1
Su 16.9 klo 13.30
Sibir - Torpedo
2-3
Ti 18.9 klo 19.00
Torpedo - Ak Bars
2-4
Pe 21.9 klo 19.00
Torpedo - Metallurg
3-2
Ke 26.9 klo 19.00
Torpedo - Admiral
5-1
Pe 28.9 klo 19.00
Torpedo - Kunlun Red Star
3-2 JA
Su 30.9 klo 17.00
Torpedo - Amur
4-3
To 4.10 klo 19.00
Lokomotiv - Torpedo
4-3 VL
La 6.10 klo 17.00
Severstal - Torpedo
2-1
Ma 8.10 klo 19.30
Dinamo Mk - Torpedo
4-3 VL
To 11.10 klo 19.00
Torpedo - HK Sotši
2-3 JA
La 13.10 klo 17.00
Torpedo - Spartak
1-3
Ma 22.10 klo 12.30
Amur - Torpedo
Ke 24.10 klo 12.30
Admiral - Torpedo
Pe 26.10 klo 14.30
Kunlun Red Star - Torpedo
Su 28.10 klo 16.00
Avangard - Torpedo
To 1.11 klo 18.00
Torpedo - Severstal
La 3.11 klo 16.00
Torpedo - Salavat Julajev
Ma 5.11 klo 16.00
Torpedo - Ak Bars
Ti 13.11 klo 18.00
Torpedo - TsSKA
To 15.11 klo 18.00
Torpedo - Dinamo R
La 17.11 klo 16.00
Torpedo - Slovan
Ma 19.11 klo 18.00
Torpedo - Avangard
To 22.11 klo 16.00
Avtomobilist - Torpedo
La 24.11 klo 14.00
Traktor - Torpedo
Ma 26.11 klo 16.00
Metallurg - Torpedo
Ke 28.11 klo 18.00
Ak Bars - Torpedo
La 1.12 klo 16.00
Torpedo - Dinamo Mk
Ti 4.12 klo 18.30
SKA - Torpedo
To 6.12 klo 18.30
Dinamo Mn - Torpedo
La 8.12 klo 16.00
Torpedo - Neftehimik
Ma 10.12 klo 18.00
Torpedo - Lokomotiv
Ma 17.12 klo 18.00
Torpedo - Metallurg
Ke 19.12 klo 18.00
Torpedo - Traktor
Pe 21.12 klo 18.00
Torpedo - Avtomobilist
Ma 24.12 klo 18.30
HK Sotši - Torpedo
Ke 26.12 klo 18.00
Slovan - Torpedo
Pe 28.12 klo 19.30
Dinamo R - Torpedo
Su 30.12 klo 16.00
TsSKA - Torpedo
La 5.1 klo 14.00
Metallurg - Torpedo
Ma 7.1 klo 16.00
Neftehimik - Torpedo
Pe 11.1 klo 18.00
Torpedo - Avtomobilist
Su 13.1 klo 16.00
Torpedo - Dinamo Mk
Ti 15.1 klo 18.00
Ak Bars - Torpedo
To 17.1 klo 16.00
Traktor - Torpedo
Ma 21.1 klo 18.30
Spartak - Torpedo
Ke 23.1 klo 18.30
Vitjaz - Torpedo
Su 27.1 klo 16.00
Neftehimik - Torpedo
Pe 1.2 klo 18.00
Torpedo - Lokomotiv
Su 3.2 klo 16.00
Torpedo - Neftehimik
Ma 11.2 klo 16.00
Avtomobilist - Torpedo
Ke 13.2 klo 18.00
Lokomotiv - Torpedo
La 16.2 klo 16.00
Torpedo - Sibir
Ti 19.2 klo 18.00
Torpedo - Traktor
Pe 22.2 klo 18.30
Dinamo Mk - Torpedo