Otteluohjelma - SKA

runkosarja

Pe 4.9 klo 19.00
Neftehimik - SKA
1-2
Su 6.9 klo 17.00
Ak Bars - SKA
3-2 JA
Ti 8.9 klo 19.00
Torpedo - SKA
4-6
Pe 11.9 klo 19.30
SKA - Lokomotiv
4-2
Su 13.9 klo 17.00
SKA - Neftehimik
5-2
Ti 15.9 klo 19.30
Avangard - SKA
4-3
To 17.9 klo 19.30
Spartak - SKA
0-2
Su 20.9 klo 17.00
SKA - Torpedo
2-1
Ke 23.9 klo 19.30
SKA - Sibir
1-4
Pe 25.9 klo 19.30
SKA - Ak Bars
2-3 VL
Ke 30.9 klo 15.30
Sibir - SKA
4-6
Pe 2.10 klo 12.00
Amur - SKA
1-3
Su 4.10 klo 14.00
Barys - SKA
3-2 VL
Ke 7.10 klo 19.30
SKA - Metallurg
1-4
Pe 9.10 klo 19.30
SKA - HK Sotši
4-3
Ma 12.10 klo 19.30
SKA - Dinamo Msk
3-4
Ke 14.10 klo 19.30
HK Sotši - SKA
1-4
Pe 16.10 klo 19.30
TsSKA - SKA
3-1
Ma 19.10 klo 19.30
SKA - Vitjaz
5-1
To 22.10 klo 19.30
SKA - Spartak
1-4
Ma 26.10 klo 18.30
SKA - Avangard
5-2
Ke 28.10 klo 18.30
SKA - Kunlun Red Star
1-2
To 12.11 klo 18.30
Vitjaz - SKA
1-8
La 14.11 klo 16.00
Severstal - SKA
0-2
Ma 16.11 klo 18.30
SKA - Salavat Julajev
3-2 JA
Su 22.11 klo 16.00
SKA - Amur
5-3
Ti 24.11 klo 18.30
SKA - Barys
4-3
To 26.11 klo 18.00
Severstal - SKA
2-3
La 28.11 klo 13.30
Salavat Julajev - SKA
2-3 VL
To 3.12 klo 16.00
Metallurg - SKA
2-1
La 5.12 klo 14.00
Traktor - SKA
1-5
Ma 7.12 klo 18.30
SKA - Dinamo R
3-4 VL
To 10.12 klo 18.30
SKA - Avtomobilist
7-2
La 12.12 klo 17.00
Dinamo R - SKA
1-4
Ti 22.12 klo 18.30
SKA - TsSKA
4-3 VL
To 24.12 klo 18.30
SKA - Severstal
2-0
La 26.12 klo 16.00
Dinamo Msk - SKA
2-1 JA
Ma 28.12 klo 18.30
HK Sotši - SKA
1-4
Ti 5.1 klo 18.10
Dinamo Mn - SKA
4-3 JA
To 7.1 klo 16.00
Lokomotiv - SKA
4-1
Su 10.1 klo 16.00
SKA - TsSKA
2-3
Ti 12.1 klo 18.30
SKA - HK Sotši
3-1
Su 17.1 klo 16.00
TsSKA - SKA
3-1
Ti 19.1 klo 16.00
Avtomobilist - SKA
1-3
To 21.1 klo 18.30
Vitjaz - SKA
1-3
Ke 27.1 klo 18.30
SKA - Severstal
4-1
La 30.1 klo 16.00
Spartak - SKA
0-5
Ma 1.2 klo 18.30
Dinamo Msk - SKA
2-0
To 4.2 klo 18.30
SKA - Lokomotiv
3-2 JA
Ti 16.2 klo 18.30
SKA - Spartak
3-1
To 18.2 klo 18.30
SKA - Dinamo Msk
1-3
La 20.2 klo 18.30
Lokomotiv - SKA
2-1
Ma 22.2 klo 18.00
Kunlun Red Star - SKA
3-4
To 25.2 klo 18.30
SKA - Vitjaz
4-0
La 27.2 klo 16.00
SKA - Dinamo Mn
4-2

konferenssipuolivälierä

konferenssivälierä

konferenssifinaali

Ti 6.4 klo 19.30
SKA - TsSKA
2-5