Otteluohjelma - Neftehimik

runkosarja

Pe 4.9 klo 19.00
Neftehimik - SKA
1-2
Su 6.9 klo 17.00
Neftehimik - Vitjaz
4-3
Pe 11.9 klo 19.30
Dinamo R - Neftehimik
1-3
Su 13.9 klo 17.00
SKA - Neftehimik
5-2
Ti 15.9 klo 19.00
Neftehimik - Avtomobilist
3-6
Pe 18.9 klo 19.00
Neftehimik - Avangard
1-2
Ti 22.9 klo 19.00
Neftehimik - Amur
3-2 VL
Pe 25.9 klo 19.00
Lokomotiv - Neftehimik
2-3
Su 27.9 klo 17.00
Torpedo - Neftehimik
5-1
Ti 29.9 klo 19.00
Kunlun Red Star - Neftehimik
3-4
La 3.10 klo 17.00
Neftehimik - Salavat Julajev
1-4
Ma 5.10 klo 19.00
Neftehimik - Metallurg
1-4
La 10.10 klo 17.00
Neftehimik - Ak Bars
3-2 JA
Pe 16.10 klo 17.00
Metallurg - Neftehimik
3-4
Su 18.10 klo 15.00
Traktor - Neftehimik
6-3
To 22.10 klo 19.00
Neftehimik - Avtomobilist
2-5
La 24.10 klo 17.00
Neftehimik - Lokomotiv
1-5
Ti 27.10 klo 18.00
Ak Bars - Neftehimik
3-2
Pe 30.10 klo 18.00
Neftehimik - Amur
1-3
Su 1.11 klo 16.00
Neftehimik - Sibir
1-3
Ti 10.11 klo 18.00
Neftehimik - Kunlun Red Star
6-3
To 12.11 klo 18.00
Neftehimik - Barys
1-2
La 14.11 klo 16.00
Ak Bars - Neftehimik
3-2
Ma 16.11 klo 18.30
Dinamo Msk - Neftehimik
3-0
To 19.11 klo 18.00
Neftehimik - TsSKA
2-4
Su 22.11 klo 16.00
Neftehimik - Spartak
5-2
Ke 25.11 klo 16.30
Salavat Julajev - Neftehimik
6-2
Pe 27.11 klo 16.00
Metallurg - Neftehimik
6-4
Su 29.11 klo 16.00
Neftehimik - Traktor
5-3
Ti 1.12 klo 18.00
Neftehimik - Dinamo Mn
1-5
To 3.12 klo 18.00
Neftehimik - Ak Bars
1-6
Ma 7.12 klo 18.00
Neftehimik - Kunlun Red Star
4-5
Ke 9.12 klo 18.30
Spartak - Neftehimik
4-2
Pe 11.12 klo 18.30
HK Sotši - Neftehimik
4-2
Su 13.12 klo 16.00
Neftehimik - Dinamo Msk
2-3
To 24.12 klo 18.00
Neftehimik - Traktor
2-3
La 26.12 klo 14.00
Avtomobilist - Neftehimik
3-0
Ma 28.12 klo 18.00
Severstal - Neftehimik
7-2
Ke 30.12 klo 18.10
Dinamo Mn - Neftehimik
4-5
Su 3.1 klo 16.00
Neftehimik - Sibir
3-0
Ti 5.1 klo 16.00
Neftehimik - Torpedo
1-0 VL
Pe 8.1 klo 16.00
TsSKA - Neftehimik
6-1
Su 10.1 klo 16.00
Vitjaz - Neftehimik
3-0
Su 17.1 klo 16.00
Neftehimik - Dinamo R
3-2
Ti 19.1 klo 18.00
Torpedo - Neftehimik
7-1
To 21.1 klo 18.00
Kunlun Red Star - Neftehimik
5-6
Ti 26.1 klo 14.30
Sibir - Neftehimik
6-4
To 28.1 klo 15.30
Barys - Neftehimik
4-1
Su 31.1 klo 16.00
Neftehimik - HK Sotši
1-4
Ke 3.2 klo 16.00
Traktor - Neftehimik
5-3
Pe 5.2 klo 16.00
Avtomobilist - Neftehimik
4-3
Su 7.2 klo 16.00
Avangard - Neftehimik
4-2
Ti 16.2 klo 14.30
Sibir - Neftehimik
2-1 JA
To 18.2 klo 11.00
Amur - Neftehimik
1-2 JA
La 20.2 klo 11.00
Amur - Neftehimik
3-0
Ti 23.2 klo 16.00
Neftehimik - Metallurg
1-0
To 25.2 klo 18.00
Neftehimik - Severstal
2-3 JA
La 27.2 klo 16.00
Neftehimik - Torpedo
3-2