Otteluohjelma - Metallurg

runkosarja

Pe 4.9. klo 17.00
Metallurg - Kunlun Red Star
2-1
Su 6.9. klo 15.00
Metallurg - HK Sotši
6-0
Ke 9.9. klo 17.00
Metallurg - Amur
3-1
Pe 11.9. klo 17.00
Metallurg - Avangard
0-4
Su 13.9. klo 15.00
Metallurg - Torpedo
3-1
Ti 15.9. klo 19.30
HK Sotši - Metallurg
0-1 VL
La 19.9. klo 17.00
TsSKA - Metallurg
2-4
Ti 22.9. klo 17.00
Metallurg - Barys
3-1
To 24.9. klo 17.00
Metallurg - Vitjaz
1-4
Su 27.9. klo 18.00
Avangard - Metallurg
2-0
Ti 29.9. klo 19.00
Lokomotiv - Metallurg
3-4 VL
Pe 2.10. klo 17.00
Metallurg - Avtomobilist
2-3
Ma 5.10. klo 19.00
Neftehimik - Metallurg
1-4
Ke 7.10. klo 19.30
SKA - Metallurg
1-4
Pe 9.10. klo 17.00
Avtomobilist - Metallurg
3-4 VL
Ma 12.10. klo 17.00
Metallurg - TsSKA
6-4
Ke 14.10. klo 17.00
Metallurg - Avangard
3-0
Pe 16.10. klo 17.00
Metallurg - Neftehimik
3-4
Ma 19.10. klo 19.30
Dinamo R - Metallurg
0-5
Ke 21.10. klo 19.00
Kunlun Red Star - Metallurg
6-4
Pe 23.10. klo 19.00
Severstal - Metallurg
4-5
Ma 26.10. klo 16.00
Metallurg - Torpedo
2-3 JA
Ke 28.10. klo 16.00
Metallurg - Sibir
0-3
Pe 30.10. klo 16.00
Metallurg - Salavat Julajev
1-4
Su 1.11. klo 14.00
Metallurg - Traktor
4-1
Ti 10.11. klo 16.00
Traktor - Metallurg
2-1 JA
To 12.11. klo 16.00
Metallurg - Jokerit
2-5
Su 15.11. klo 12.30
Sibir - Metallurg
3-2
Ti 17.11. klo 15.30
Barys - Metallurg
1-2 VL
To 19.11. klo 11.00
Amur - Metallurg
2-1 JA
Su 22.11. klo 14.00
Metallurg - Severstal
1-4
Ke 25.11. klo 16.00
Metallurg - Ak Bars
2-3 VL
Pe 27.11. klo 16.00
Metallurg - Neftehimik
6-4
Su 29.11. klo 16.00
Torpedo - Metallurg
2-4
Ti 1.12. klo 18.30
Dinamo Msk - Metallurg
2-6
To 3.12. klo 16.00
Metallurg - SKA
2-1
Ma 7.12. klo 16.30
Salavat Julajev - Metallurg
1-3
Ke 9.12. klo 18.00
Ak Bars - Metallurg
3-0
Pe 11.12. klo 16.00
Metallurg - Dinamo Msk
3-1
Su 13.12. klo 14.00
Metallurg - Avtomobilist
0-4
To 24.12. klo 16.00
Metallurg - Dinamo Mn
3-2
Ma 28.12. klo 16.30
Salavat Julajev - Metallurg
4-2
Ke 30.12. klo 15.30
Barys - Metallurg
3-2 JA
Ma 4.1. klo 14.00
Metallurg - Spartak
4-3
To 7.1. klo 16.00
Torpedo - Metallurg
2-3
La 9.1. klo 17.00
Avangard - Metallurg
4-2
Ma 11.1. klo 18.10
Dinamo Mn - Metallurg
2-4
La 16.1. klo 14.00
Metallurg - Salavat Julajev
3-2
Ti 19.1. klo 16.00
Metallurg - Lokomotiv
4-1
To 21.1. klo 16.00
Metallurg - Dinamo R
5-3
Ti 26.1. klo 16.00
Avtomobilist - Metallurg
3-5
To 28.1. klo 18.30
Spartak - Metallurg
1-3
Pe 5.2. klo 16.00
Metallurg - Ak Bars
3-0
Su 7.2. klo 14.00
Metallurg - Barys
3-2
Ti 16.2. klo 16.00
Traktor - Metallurg
4-3 JA
To 18.2. klo 18.30
Vitjaz - Metallurg
1-2 VL
Ti 23.2. klo 16.00
Neftehimik - Metallurg
1-0
To 25.2. klo 18.00
Ak Bars - Metallurg
2-3 VL
La 27.2. klo 11.00
Metallurg - Traktor
2-3 JA

konferenssipuolivälierä

konferenssivälierä