Otteluohjelma - Lokomotiv

runkosarja

To 3.9 klo 19.00
Lokomotiv - Spartak
7-2
La 5.9 klo 17.00
Lokomotiv - Amur
2-0
Ke 9.9 klo 19.30
Dinamo Msk - Lokomotiv
2-3
Pe 11.9 klo 19.30
SKA - Lokomotiv
4-2
Su 13.9 klo 17.00
Lokomotiv - Traktor
2-1
To 17.9 klo 19.30
HK Sotši - Lokomotiv
1-5
La 19.9 klo 17.10
Dinamo Mn - Lokomotiv
0-1
Ma 21.9 klo 19.00
Kunlun Red Star - Lokomotiv
Pe 25.9 klo 19.00
Lokomotiv - Neftehimik
2-3
Ti 29.9 klo 19.00
Lokomotiv - Metallurg
3-4 VL
To 1.10 klo 19.00
Lokomotiv - Ak Bars
4-3
Ti 6.10 klo 19.30
Vitjaz - Lokomotiv
0-5
To 8.10 klo 19.30
Spartak - Lokomotiv
1-2 JA
La 10.10 klo 17.00
Lokomotiv - Dinamo Msk
3-2 JA
Ke 14.10 klo 19.30
Dinamo R - Lokomotiv
2-3 VL
Ti 20.10 klo 19.00
Lokomotiv - Spartak
1-0 VL
La 24.10 klo 17.00
Neftehimik - Lokomotiv
1-5
Ma 26.10 klo 16.30
Salavat Julajev - Lokomotiv
0-5
Ke 28.10 klo 16.00
Avtomobilist - Lokomotiv
1-0 JA
Pe 30.10 klo 18.00
Lokomotiv - Dinamo Msk
3-2
Su 1.11 klo 16.00
Lokomotiv - Dinamo Mn
4-1
Ti 10.11 klo 18.00
Lokomotiv - Barys
7-2
To 12.11 klo 18.00
Lokomotiv - Avtomobilist
1-2
Ma 16.11 klo 18.30
TsSKA - Lokomotiv
3-1
La 21.11 klo 16.00
Lokomotiv - Dinamo R
3-1
Ti 24.11 klo 18.10
Dinamo Mn - Lokomotiv
2-1 JA
To 26.11 klo 18.30
Dinamo Msk - Lokomotiv
4-3 JA
Su 29.11 klo 16.00
Lokomotiv - Dinamo Mn
3-2 JA
Ti 1.12 klo 18.00
Lokomotiv - Severstal
5-1
Pe 4.12 klo 15.30
Barys - Lokomotiv
3-1
Su 6.12 klo 12.30
Sibir - Lokomotiv
3-4 JA
Ti 8.12 klo 11.00
Amur - Lokomotiv
3-4
Su 13.12 klo 16.00
TsSKA - Lokomotiv
3-2
Ti 22.12 klo 18.00
Lokomotiv - Severstal
2-1
Pe 25.12 klo 18.00
Lokomotiv - HK Sotši
6-3
Ma 28.12 klo 18.30
Jokerit - Lokomotiv
4-3 JA
Ke 30.12 klo 18.00
Torpedo - Lokomotiv
6-5
Su 3.1 klo 16.00
Lokomotiv - Vitjaz
7-1
Ti 5.1 klo 16.00
Lokomotiv - Sibir
3-2
To 7.1 klo 16.00
Lokomotiv - SKA
4-1
La 9.1 klo 17.00
Dinamo R - Lokomotiv
1-4
Ma 11.1 klo 18.30
Spartak - Lokomotiv
4-3
To 14.1 klo 18.00
Lokomotiv - TsSKA
3-0
Su 17.1 klo 14.00
Traktor - Lokomotiv
4-0
Ti 19.1 klo 16.00
Metallurg - Lokomotiv
4-1
To 21.1 klo 18.00
Ak Bars - Lokomotiv
3-4 VL
Ke 27.1 klo 18.00
Lokomotiv - Kunlun Red Star
3-2
Pe 29.1 klo 18.00
Lokomotiv - Avangard
3-2 JA
Su 31.1 klo 17.00
Avangard - Lokomotiv
4-2
Ti 2.2 klo 18.00
Severstal - Lokomotiv
4-2
To 4.2 klo 18.30
SKA - Lokomotiv
3-2 JA
Ti 16.2 klo 18.00
Severstal - Lokomotiv
2-3
To 18.2 klo 18.00
Lokomotiv - Dinamo R
5-1
La 20.2 klo 18.30
Lokomotiv - SKA
2-1
Ti 23.2 klo 12.00
Lokomotiv - Torpedo
4-1
To 25.2 klo 18.00
Lokomotiv - TsSKA
2-3 VL

konferenssipuolivälierä

konferenssivälierä

La 27.3 klo 16.00
Lokomotiv - TsSKA
1-2 JA
Ma 29.3 klo 19.30
TsSKA - Lokomotiv
2-0