Otteluohjelma - Amur

runkosarja

To 3.9 klo 19.00
Severstal - Amur
6-4
La 5.9 klo 17.00
Lokomotiv - Amur
2-0
Ma 7.9 klo 19.30
Avangard - Amur
8-2
Ke 9.9 klo 17.00
Metallurg - Amur
3-1
La 12.9 klo 10.00
Amur - TsSKA
1-5
Ma 14.9 klo 12.00
Amur - Dinamo Msk
2-4
Ke 16.9 klo 12.00
Amur - Dinamo R
2-1
Su 20.9 klo 15.00
Traktor - Amur
5-0
Ti 22.9 klo 19.00
Neftehimik - Amur
3-2 VL
To 24.9 klo 19.00
Torpedo - Amur
2-3 JA
La 26.9 klo 17.00
Spartak - Amur
3-1
Pe 2.10 klo 12.00
Amur - SKA
1-3
Su 4.10 klo 10.00
Amur - Torpedo
2-3 VL
Ti 6.10 klo 12.00
Amur - Torpedo
2-1
To 8.10 klo 12.00
Amur - Severstal
3-1
Ma 12.10 klo 19.30
Vitjaz - Amur
6-3
Ke 14.10 klo 19.00
Ak Bars - Amur
4-0
Pe 16.10 klo 19.30
HK Sotši - Amur
3-4 VL
Ke 21.10 klo 12.00
Amur - Ak Bars
7-1
Pe 23.10 klo 12.00
Amur - Traktor
2-4
Su 25.10 klo 9.00
Amur - Traktor
1-2
Ke 28.10 klo 16.30
Salavat Julajev - Amur
4-1
Pe 30.10 klo 18.00
Neftehimik - Amur
1-3
Su 1.11 klo 16.00
Torpedo - Amur
3-4 JA
Pe 13.11 klo 11.00
Amur - Dinamo Mn
1-2
Su 15.11 klo 9.00
Amur - Avangard
2-1
Ti 17.11 klo 11.00
Amur - Avangard
2-3
To 19.11 klo 11.00
Amur - Metallurg
2-1 JA
Su 22.11 klo 16.00
SKA - Amur
5-3
Ti 24.11 klo 18.00
Kunlun Red Star - Amur
2-4
To 26.11 klo 18.30
Avangard - Amur
4-2
La 28.11 klo 16.00
Dinamo Msk - Amur
3-2
To 3.12 klo 11.00
Amur - Spartak
6-2
La 5.12 klo 9.00
Amur - HK Sotši
2-3
Ti 8.12 klo 11.00
Amur - Lokomotiv
3-4
To 10.12 klo 11.00
Amur - Vitjaz
3-1
Ti 22.12 klo 14.30
Sibir - Amur
3-2
To 24.12 klo 14.30
Sibir - Amur
3-2 VL
La 26.12 klo 13.00
Barys - Amur
5-2
Ma 28.12 klo 16.00
Avtomobilist - Amur
3-0
Ma 4.1 klo 9.00
Amur - Barys
4-5 VL
Ke 6.1 klo 9.00
Amur - Barys
5-1
Su 10.1 klo 9.00
Amur - Kunlun Red Star
5-4
Ti 12.1 klo 11.00
Amur - Kunlun Red Star
3-1
Su 17.1 klo 13.00
Barys - Amur
3-2
Ti 19.1 klo 18.00
Kunlun Red Star - Amur
2-3 JA
To 21.1 klo 18.30
TsSKA - Amur
3-2
Ti 26.1 klo 11.00
Amur - Salavat Julajev
1-2
To 28.1 klo 11.00
Amur - Salavat Julajev
2-3
Su 31.1 klo 9.00
Amur - Sibir
3-1
Ti 2.2 klo 11.00
Amur - Sibir
3-1
Pe 5.2 klo 16.00
Traktor - Amur
3-2 VL
Su 7.2 klo 13.30
Salavat Julajev - Amur
4-0
Ti 16.2 klo 11.00
Amur - Avtomobilist
2-1
To 18.2 klo 11.00
Amur - Neftehimik
1-2 JA
La 20.2 klo 11.00
Amur - Neftehimik
3-0
Ti 23.2 klo 18.30
Dinamo Mn - Amur
5-6
La 27.2 klo 17.00
Dinamo R - Amur
2-3 JA